Mortal Kombat 1 در 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC، Nintendo Switch عرضه می شود.


استودیو NetherRealm مورتال کامبت 1 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، Nintendo Switch و PC از طریق Steam و فروشگاه Epic Games در دسترس است. طبق وب‌سایت رسمی، بازی در دنیایی «تولد دوباره» می‌گذرد که توسط لیو کانگ، خدای آتش خلق شده است و دارای سیستم مبارزه‌ای جدید، حالت‌های بازی و تلفات است. تریلر اعلامی را در زیر ببینید.

فهرست شامل شرکای رزمی “cameo” برای پشتیبانی از جنگ، و همچنین داستان های جدید کلاسیک است مورتال کامبت شخصیت را به عنوان “تا به حال ندیده” تشخیص دهید. در این تریلر میلینا، کیتانا ساب زیرو و اسکورپیون حضور دارند که به تگ تیم احتمالی تگ تیم اشاره دارد.

قیمت هنوز اعلام نشده است، اما پیش‌سفارش‌ها از 19 می در ساعت 10 صبح به وقت محلی آغاز می‌شود، با Netshang Tsun به عنوان یک شخصیت قابل بازی و دسترسی بتا آغاز می‌شود. به گفته افشاگر @billbil_kun، نسخه استاندارد Xbox Series X/S و PS5 70 دلار قیمت دارد، در حالی که نسخه Nintendo Switch 60 دلار قیمت دارد. همچنین نسخه Premium 110 دلاری و Kollector’s Edition انحصاری نسل فعلی 250 دلاری نیز وجود دارد. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید