برنامه بازی Mortal Kombat 1 – Kombat Pack مشخص شد


اولین تریلر از شکست ناپذیر اومنیمن مورتال کامبت 1 اخیراً رها شده است و قدرت و بی رحمی او را نشان می دهد (همگی با صدای جی کی سیمونز). استودیو NetherRealm همزمان با ورود به ماه نوامبر با جنگنده بعدی، Tremor، پنجره‌هایی را برای سایر مبارزان در بسته کمبت اعلام کرد.

Quan Chi، نیمی از Deadly Alliance و Shang Tsung’s BFF، در زمستان 2023/2024 (به طور بالقوه ژانویه یا فوریه 2024) وارد خواهد شد. صلح ساز dc جوخه انتحاری در همان پنجره شروع به کار می کند.از Armac و Homelander پسر ها این مجموعه تلویزیونی از بهار 2024 آغاز می شود و به کارگردانی تاکدا تاکاهاشی در تابستان 2024 اکران می شود.

مبارزان کامیو DLC مانند Fela، Chameleon و Mavado هنوز تاریخ مشخصی ندارند. جالب اینجاست که جهان جایگزین جانی کیج، جانت کیج، در این لیست گنجانده شده است، حتی اگر برخی از لیست های کمبت پک هنوز هم مورد دوم را شامل می شود. منتظر اطلاعات بیشتر در ماه های آینده باشید. Kombat Pack با قیمت 39.99 دلار در دسترس است و در نسخه Premium گنجانده شده است. مورتال کامبت 1 قیمت 109.99 دلار است، اما تمام شخصیت های DLC برای خرید به صورت مستقل در دسترس هستند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید