Mortal Kombat 1 – Invasions Season 4 اکنون در دسترس است


توسط NetherRealm Studios اعلام شد. مورتال کامبت 1 فصل چهارم Invasions، Season of the Huntress، تا 16 آوریل در دسترس است. تریلر جدید کاملاً ساده اعلام می کند که بازیکنان باید با ارتش Ultra Mileena مبارزه کنند. بله، این واقعاً تمام چیزی است که در آن وجود دارد، اما ظاهر کوتاه نسخه‌های گذشته Mileena در هنر جالب است. آن را در زیر بررسی کنید.

می‌توانید نقشه‌های تهاجم جدید را کاوش کنید و قفل تجهیزات جدید را باز کنید، از سیاه‌چاله‌هایی که دشمنان را در جای خود نگه می‌دارند تا سنجاب‌هایی در Roomba که حملات پرتابه را منعکس می‌کنند. همچنین پوسته های جدیدی برای Liu Kang، Kenshi، Reiko، Smoke، Mileena، Li Mei و غیره وجود دارد. همچنین می‌توانید انتظار مبارزه با رئیس‌های جدید، مانند افسر پلیس خشن لی می و هیولای قلب، میلینا را داشته باشید که توانایی زیادی برای اجتناب از پرتابه‌ها دارند.

مورتال کامبت 1 در دسترس برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. به گفته اد بون، یکی از خالقان سریال، محتوای بیشتری برای گسترش داستان در دست ساخت است، اما جزئیات هنوز فاش نشده است. لطفا منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید