Mortal Kombat 1 Invasion Revealed – حالت RPG مانند بازی تخته ای شامل Factions، Mini-Games و موارد دیگر


استودیو NetherRealm بالاخره حالت جدیدی را برای Invasions تایید کرد. مورتال کامبت 1. یک پست جدید در بلاگ پلی استیشن ساختاری شبیه به بازی تخته ای را نشان می دهد که در آن مهمانی خود را جمع می کنید و برای مبارزه با مهاجمان از بعد دیگری به ماجراجویی می پردازید.

در داستان، شما با انواع شخصیت های تثبیت شده، مانند یک Scorpion دیگر روبرو خواهید شد، زیرا جناح های مختلف قلمروهای متضاد به دنبال تسخیر یکدیگر هستند. Invaders چالش‌ها و قفل‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌کند که به نظر می‌رسد «تا آخر عمر بازی» باقی می‌مانند.

مکانیک‌های نقش‌آفرینی مانند ارتقاء سطح، غارت و غیره وجود دارد که دشمنان را شکست می‌دهید (با برخوردهای تصادفی و کلیدها) و قفل مناطق جدید را باز می‌کنید. گیف‌های گنجانده شده، آمارهای مختلف، آیتم‌های قابل تجهیز مانند طلسم‌ها و یادگارها و حتی شخصیت‌هایی از Feral Royale را نشان می‌دهند که گمان می‌رود بعد دیگری از کیتانا باشد.

از قلمروهای مختلف عبور کنید و ارز درون بازی، هنر مفهومی و دیگر «خوبی‌ها» (لباس‌های بالقوه جدید) را دریافت کنید که می‌توانند در حالت‌های دیگر استفاده شوند. بازی‌های کوچکی مانند Arcade Tower و Test Your Might نیز در حال بازگشتی هستند که مدت‌ها منتظرش بودیم.

مورتال کامبت 1 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می شود. آخرین تریلر را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *