Mortal Kombat 1 بیش از هر عنوان قبلی در حال توسعه بوده است، اما داستان MK11 ادامه نخواهد داشت.


مورتال کامبت 1 رسمی است و با تریلر رونمایی خود که شخصیت های بازگشتی مانند Sub-Zero، Liu Kang، Scorpion، Kitana، Kung Lao و Shang Tsun را معرفی می کند، تاثیر زیادی گذاشت. البته، با توجه به اینکه در جهان “دوباره متولد شده” اتفاق می افتد، مورتال کامبت 11، این سوال وجود دارد که چقدر با نسخه قبلی خود ارتباط دارد.

در جریان جدید توییچ در انجمن چت (که از طریق TweakTown رونویسی شده است)، یکی از خالقانش، اد بون توضیح داد که چرا تیم آن را چنین نامیده است. مورتال کامبت 1، آن را به عنوان “به نوعی، واقعاً در آغاز جهان” توصیف می کند.نه ادامه مورتال کامبت 11 داستان. باز هم شخصیت ها در این تایم لاین جدید نقش های کاملا متفاوتی دارند. و ما می خواستیم آن را در عنوان به عنوان نوعی استراحت برجسته کنیم.

“این هست مورتال کامبت 1. این یک شروع کاملا جدید است و ما شاهد حضور دوباره این شخصیت ها با نقش های جدید و روابط جدید با یکدیگر خواهیم بود.این دلیل اصلی نامیدن آن است مورتال کامبت 1

همچنین توجه داشته باشید که لیو کانگ روی جلد است.Scorpion قبلاً جلد را زیبا کرده است Mortal Kombat X و 11 فضاهای مشترک با Sub-Zero روشن است MK9 پوشش دادن. بون اعتراف می کند که “اسکورپیون و ساب زیرو همیشه چیزی شبیه به یک نماد بوده اند.” مورتال کامبتبا این حال، از آنجایی که این یک جهان بینی است که توسط لیو کانگ ایجاد شده است، من در واقع می خواستم همه چیز را با هم مخلوط کنم. هنر کلیدی رنگ بندی متفاوتی دارد.

“باز هم، این همه جدید است” مورتال کامبتو من فکر می‌کنم لیو کانگ چهره‌ای عالی است که می‌توان آن را برجسته کرد و تاکید کرد که این کاملاً جدید است مورتال کامبت این فقط ادامه قبلی نیست. ”

بون همچنین گفت که اطلاعات جدید زیادی در راه است، از جمله نمایش حالت های جدید بازی، مکانیک ها و ظاهر داستان. ما بیش از هر بازی دیگری روی این بازی کار کرده ایم. مورتال کامبت بازی نمایش داده خواهد شد. از دیدن چیزهای جدیدی که ما نمی توانیم منتظر به اشتراک گذاشتن با شما باشیم، هیجان زده خواهید شد. ”

مورتال کامبت 1 در 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. دارندگان Premium و Kollector’s Edition از 5 روز قبل و همچنین یک کمبت پک با 6 کاراکتر قابل بازی و 5 کاراکتر کوتاه پس از راه اندازی دسترسی خواهند داشت. جزئیات دومی ظاهراً توسط آمازون ایتالیا به بیرون درز کرده است. اینجا را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *