Mortal Kombat 1 فهرستی طولانی از مبارزان، فیلم‌های کوتاه، ویژگی‌ها و تریلر منتشر شده را ارائه می‌کند.


مورتال کامبت 1 ‘ در حال حاضر منتشر شده است، اما طبق سنت این مجموعه، راه اندازی تنها آغاز راه است و هنوز هم محتوای زیادی برای راه اندازی مجدد سری مبارزه وجود دارد. اد بون، یکی از خالقان سریال، کارگردان و رئیس استودیو NetherRealm اخیراً یادآوری در این مورد در توییتر منتشر کرد و گفت: ! یک تریلر ستایش‌آمیز نیز به همراه توییت بون به اشتراک گذاشته شد که بر نقدهای مثبتی که از سوی منتقدان دریافت کرده بود، تاکید کرد. آن را در زیر بررسی کنید.

مورتال کامبت 1 اولین کمبت پک قبلا تایید شده است و شش جنگنده DLC جدید اضافه خواهد کرد. پسر ها’ وطن، شکست ناپذیر Omni-Man، DC’s Pacifist و Return مورتال کامبت شخصیت ها کوان چی، ارمک و تاکدا هستند. همچنین پنج جنگنده جدید به نام های جانی کیج، ترمور، فلا، ماوادو و آفتاب پرست اضافه می کند.

داده‌کاوی اخیر شخصیت‌های مهمان اضافی را پیشنهاد می‌کند، از جمله: آقای جیغ علاوه بر Ghostface و Conan the Barbarian، شخصیت‌های بازگشتی مانند Cassie Cage و Noob Saibot نیز ممکن است به عنوان شخصیت‌های پس از انتشار اضافه شوند.

در همین حال، استودیو NetherRealm تأیید کرده است که در حال حاضر روی اضافه کردن چند نفره متقابل کار می کند و حالت تک نفره فصلی Invasions نیز به طور مرتب به روز می شود.

در بررسی ما: مورتال کامبت 1، به آن نمره 9/10 دادیم و گفتیم: مورتال کامبت 1 ما بهترین ها را برای شما به ارمغان می آوریم مورتال کامبت تجربه گذشته ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مورتال کامبت 1 برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید