اولین بازی Mortal Kombat 1 – Fatalities، Cameo Fighters و موارد دیگر را معرفی می کند


استودیو NetherRealm بالاخره گیم پلی بازی را به نمایش گذاشت مورتال کامبت 1، پس از اعلام انتشار آن در اواخر امسال. این فیلم با نبرد بین کونگ لائو و ساب زیرو شروع شد و بخشی از نبرد سریع را نشان داد. آنها به زودی توسط لیو کانگ، نگهبان Earthrealm که در حال جمع آوری قهرمانان برای یک هدف است، خنثی می شوند.

سپس به صحنه ای تبدیل شد که جانی کیج و کنشی با هم درگیر شدند و پس از آن لیو کانگ دوباره مداخله کرد. لیو کانگ در حال مربیگری رایدن جوان دیده می‌شود، دشمنانش را با سوراخ‌هایی با برق گرفتگی می‌کند و کیتانا در حال نبرد با میلینا دیده می‌شود. جالب‌ترین مکانیک، اما، جنگنده‌ای است که به جنگنده اصلی می‌پیوندد.

Cameo Fighters جکس، سونیا بلید، گورو و استریکر را به نمایش گذاشت. شما اساساً می توانید آنها را در طول نبرد احضار کنید تا حملات پشتیبانی دریافت کنید. با فشار دادن دکمه احضار در جهات مختلف، حملات مختلفی از Cameo Fighter انجام می شود. یک متر وجود دارد تا جریان دائمی اسپم دریافت نکنید. برخی از مبارزان فهرست اصلی نیز می توانند به عنوان جنگنده های کوتاه عمل کنند، بنابراین می توانید Sub-Zero و Sub-Zero را داشته باشید.

مورتال کامبت 1 در 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. نسخه بتا در ماه آگوست برای پیش‌سفارش در دسترس خواهد بود. اطلاعات بیشتر در تابستان امسال منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید