Mortal Kombat 1 به رتبه 2 جدول خرده فروشی هفتگی انگلستان سقوط می کند


Gfk آخرین نمودار خود را (از طریق GamesIndustry) در مورد فروش هفتگی نرم افزارهای فیزیکی در بریتانیا منتشر کرده است. و در کمال تعجب هیچ کس، EA Sports FC 24 همانطور که قبلاً گزارش شده بود، اولین بار در صدر جدول قرار گرفت. اگرچه فروش عرضه فیزیکی 30 درصد کمتر از آن بود. فیفا 23 سال گذشته مدیریت شد، اما برای راه اندازی بریتانیا در سال 2023: The Legend of Zelda: Kingdom of Tears. همچنین از نظر فروش عرضه فیزیکی برای سوییچ نسبت به سال گذشته افزایش اندکی وجود دارد.

به عبارت دیگر، مورتال کامبت 1هفته گذشته در صدر جدول قرار گرفت، اما فروش آن 83 درصد کاهش یافت و به رتبه دوم سقوط کرد. در همین حال، سایبرپانک 2077، CD Projekt RED RPG که بار دیگر در جدول هفته گذشته به رتبه 10 برتر رسید، بار دیگر سقوط کرد، اما یک CD Projekt RED RPG دوباره در رتبه 10 وارد نمودار شد. ویچر 3، به لطف افزایش 59 درصدی فروش ناشی از تبلیغات خرده فروشان.

یکی دیگر از بازی هایی که به دلیل تبلیغات خرده فروشان در بین 10 بازی برتر قرار گرفته است جنگ ستارگان جدی: بازمانده، فروش 216 درصد افزایش یافت و در رتبه 8 قرار گرفت. از سوی دیگر، میراث هاگوارتز، Mario Kart 8 Deluxe، Grand Theft Auto 5، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، و صنایع دستی معدن در نمودارها نیز جایگاهی دارد.

لیست کامل 10 نفر برتر برای هفته منتهی به 30 سپتامبر را می توانید در زیر مشاهده کنید.

نهعنوان
1.EA Sports FC 24
2.مورتال کامبت 1
3.میراث هاگوارتز
چهارماریو کارت 8 لوکس
پنج.سرقت بزرگ خودکار 5
6.The Legend of Zelda: Kingdom of Tears
7.صنایع دستی معدن (تعویض)
8.جنگ ستارگان جدی: بازمانده
9.Call of Duty: Modern Warfare 2
ده.The Witcher 3: Wild Hunt – نسخه کاملنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید