کارگردان Mortal Kombat 1 می گوید نسخه نینتندو سوییچ “قطعا” به روز خواهد شد


استودیو NetherRealm مورتال کامبت 1 بالاخره در دسترس است و نقدهای خوبی را در مورد Xbox Series X/S و PS5 دریافت کرده است. نسخه PC مشکلات خود را دارد، اما آنها تحت الشعاع بد بودن نسخه Nintendo Switch قرار دارند. طرفداران از عملکرد ضعیف بازی و همچنین کیفیت پایین بصری و مدل های شخصیتی آن انتقاد کرده اند.

کارگردان و خالق سریال، اد بون، این مشکل را در BBC Newsbeat مطرح کرد و تأیید کرد که نسخه سوییچ “قطعاً به روز رسانی خواهد شد.” او همچنین قول داد که به نگرانی‌ها و مسائل اخیر رسیدگی کند، اما جزئیات یا جدول زمانی ارائه نکرد. یکی از این نگرانی ها عدم وجود محتوای Intrusion Mode است. فقط معرفی موجود است، بقیه محتوای فصلی در هفته های آینده منتشر می شود.

“اگر می‌توانستیم نسخه‌ای را که کاملاً می‌خواستیم منتشر کنیم، ایده‌آل بود. با این حال، هر چیزی که مشکل‌ساز بود فهرست شده است و برطرف خواهد شد.”) در مورد افراد و افرادی که می‌خواهند یک نسخه داشته باشند، بون می‌گوید: مورتال کامبات 11. هر چیزی که ما غیرقابل قبول بدانیم قطعاً مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت. ”

همچنین توسط Shiver Entertainment تولید شده است مورتال کامبت 11، سپس Saber Interactive مسئول انتقال آن به نینتندو سوییچ بود. QLOC پورت PC را توسعه داد، در حالی که NetherRealm بر روی Xbox Series X/S و نسخه PS5 تمرکز داشت.

در هفته‌های آینده به‌روزرسانی‌های بیشتری را اعلام خواهیم کرد، بنابراین بررسی ما از بازی را در این مدت بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید