کارگردان Mortal Kombat 1 می‌تواند DLC Ghostface را مورد آزار و اذیت قرار دهد


مورتال کامبت 1 چند روزی از راه‌اندازی آن می‌گذرد، اما توسعه‌دهنده استودیوی NetherRealm در حال حاضر محتوای آینده زیادی را در دست تولید دارد و جای تعجب نیست که شامل شخصیت‌های DLC مهمان نیز می‌شود. پسر ها’ Homelander، DC’s Peacemaker، و شکست ناپذیر Omniman. با این حال، این ها ممکن است تنها شخصیت های مهمان نباشند که در ماه های آینده به بازی اضافه شده اند.

اخیراً، داده‌کاوی‌ها توانستند نگاه دقیق‌تری به موارد زیر داشته باشند: مورتال کامبت 1 فایل ها را بررسی کنید تا شواهدی از شخصیت های اضافی پیدا کنید که در حال حاضر در بازی نیستند، اما ممکن است بعدا اضافه شوند. این شامل شخصیت‌های سریال Noob Saibot، Cassie Cage و Jade، و همچنین شخصیت‌های مهمان مانند Conan the Barbarian و Barbarian می‌شود. screm’s چهره ارواح.

حالا به نظر می رسد که اد بون، یکی از خالقان و کارگردان سریال نیز در حال تمسخر یکی از آنهاست. بون اخیراً تصویری مرموز در توییتر منتشر کرده است که شخصیت شرور نمادین سریال ترسناک محبوب اسلشر را نشان می دهد. افرادی از گروه سابق، مانند جیسون وورهیس و فردی کروگر، قبلاً در آثار قبلی ظاهر شده اند. مورتال کامبت افرادی که در حال بازی هستند اما علامت سوال روی صورتشان وجود دارد، آن را بازی نمی کنند. خیلی جالبه، آقای جیغ Ghostface نیز بخشی از آن گروه است و تمرکز تصویری است که توسط Boon ارسال شده است.

اگرچه لزوماً شواهد ملموسی وجود ندارد، اما با توجه به نقض داده کاوی ذکر شده در چند روز پیش، مطمئناً زمان جالبی است.

مورتال کامبت 1 برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید