کارگردان Mortal Kombat 1 «قطعا» می‌خواهد کاری متفاوت انجام دهد


استودیو NetherRealm در حال آماده سازی است مورتال کامبت 1آخرین عنوان در فرنچایز بازی های مبارزه ای طولانی مدت است، اما از منظر داستان سرایی یک صفحه خالی است. کارگردان و مدیر خلاق استودیو Ed Boone مدت زیادی است که روی بازی های مبارزه ای کار می کند، اما آیا شما نگران فرسودگی شغلی هستید؟

IGN از آقای بون پرسید که آیا تمایلی به انجام کاری متفاوت دارد. مورتال کامبت یا هر فرنچایز دیگری. او جواب داد: “برای سوال دوم، من قطعاً تمایل به انجام کاری متفاوت دارم. به طرز شگفت انگیزی، من هر بازی چیز جدیدی را امتحان می کنم، بنابراین احساس فرسودگی نمی کنم. این به اندازه پازل کامبت، کانکوئست، همه آن نوع حالت ها و اکنون جزئی است. بازی های جانبی Invasions.

بنابراین، من فکر می‌کنم این ویژگی‌ها و حالت‌های بازی چیزی است که استودیوی ما می‌تواند چیزهای تازه‌ای را حفظ کند و در عین حال مکانیک‌های اصلی بازی‌های مبارزه‌ای را با چیزهایی مانند داستان‌های تک‌نفره آنلاین انجام دهد.»

مورتال کامبت 1 این یک راه‌اندازی مجدد از سری است، با خدای آتش، لیو کانگ، همه چیز را بازنشانی می‌کند. Mortal Kombat 11: Aftermath. در نتیجه، کیتانا و میلنا (تا حدودی) با هم کنار می‌آیند، اسکورپیون تبدیل به بیهان یا برادر کوچک‌تر ساب زیرو، کوآی لیانگ می‌شود، و شائو کان همچنان فقط ژنرال شائو باقی می‌ماند.

علاوه بر داستان جدید، Invasions نیز وجود دارد که در آن بازیکنان با مهاجمان از جهان‌های دیگر مبارزه می‌کنند در حالی که در طرح‌بندی به سبک بازی تخته‌ای با عناصر RPG (و مینی‌بازی‌هایی مانند Arcade Tower Resurrection) پیمایش می‌کنند. مورتال کامبت 1 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می شود. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *