Mortal Kombat 1 – Dave Bautista در تریلر جدید لایو اکشن بازی می کند


ما به تازگی یک شخصیت جدید و یک حالت تهاجم جدید منتشر کردیم مورتال کامبت 1استودیو NetherRealm یک تریلر لایو اکشن از جنگنده آینده خود منتشر کرده است. بازیگر و ستاره سابق دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای، دیو باتیستا، با دو کلمه ساده در حال جمع کردن جمعیت نشان داده می شود. زیر را بررسی کنید.

موضوع تریلر با شعار بازی مطابقت دارد «این در خون ماست». به عنوان یک راه‌اندازی مجدد از خط زمانی سریال، شاهد شخصیت‌های مختلفی مانند Raiden، Kung Lao، Scorpion، Sub-Zero، Kitana و Milena هستیم که روابط متفاوتی دارند. مورتال کامبت همچنان محبوب است و خدای آتش، لیو کانگ، جنگجویان را برای مسابقات استخدام می کند.

تا به حال، شخصیت هایی مانند ژنرال شیائو از Outworld و افراد نامناسبی مانند Havik و Reptile در آن نقش داشته اند. سپس شانگ تسون است که به نظر می رسد در سایه ها پنهان شده است. منشاء جدید دومی را در اینجا بررسی کنید.

مورتال کامبت 1 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می شود. دارندگان نسخه Premium در تاریخ 14 سپتامبر به آن دسترسی خواهند داشت. برای مشاهده آخرین گیم پلی اینجا را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید