Mortal Kombat 1 همچنین می تواند شخصیت Conan The Barbarian را به عنوان مهمان داشته باشد – شایعه


استودیو NetherRealm احتمالاً نسخه بعدی خود را اعلام خواهد کرد.مورتال کامبتبازی به زودی منتشر خواهد شد و راه اندازی مجدد آن در این مرحله به همان اندازه محتمل به نظر می رسد.این همان چیزی است که خود سازنده به شدت نشان می‌دهد، با افشای اخیری که ادعا می‌کند بازی در واقع ساعت را تنظیم مجدد می‌کند، به اصطلاح، و به ناممورتال کامبت 1.

علاوه بر آن، روزنامه‌نگار Jez Corden اخیراً به نیروهای صلح‌ساز DC پیوست.پسر ها’Homelander هر دو به عنوان یک شخصیت مهمان پس از عرضه DLC برای این بازی حضور خواهند داشت، اما او اخیراً در پادکست Xbox Two صحبت کرد و آن را دنبال کرد و شخصیت مهمان بالقوه دیگری را فاش کرد. به گفته کوردن، Conan the Barbarian نیز می تواند شامل شود.مورتال کامبت 1این یک پاس شخصیت است، اما هنوز مشخص نیست که آیا نسخه آرنولد شوارتزنگر خواهد بود یا نسخه کتاب.

نشت ادعا می کند کهمورتال کامبت 1قرار است در چند روز آینده به صورت زنده پخش شود، بنابراین ممکن است در آینده نزدیک جزئیات رسمی درباره بازی داشته باشیم. گفته می‌شود که PlayStation Showcase برای هفته ۲۵ می برنامه‌ریزی شده است، پس این چیست؟مورتال کامبتهواداران باید توجه کنند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *