Mortal Kombat 1 می تواند Noob Saibot، Ghostface و موارد دیگر را به عنوان شخصیت های قابل بازی اضافه کند – شایعه


استودیو NetherRealm مورتال کامبت 1 صاحبان نسخه استاندارد حتی در سرتاسر جهان در دسترس نیستند و داده کاوی ها شروع به کشف اطلاعات در مورد محتوای آینده می کنند. کاربر توییتر @thethiny گزارش داد که شواهدی از شخصیت هایی مانند Noob Cybot، Cyrax (به شکل سایبورگ)، Conan the Barbarian و Ghostface (از فیلم) وجود دارد. فریاد زدن فیلم)، جید، کیسی کیج، کان جین.

آنها همچنین خاطرنشان کردند که به نظر می‌رسد اینها شخصیت‌های قابل بازی هستند تا جنگنده‌های کوتاه. سایر دیتامینرها، مانند Ghostface_4_MK1 که به درستی نامیده می شود، پاسخ های دیالوگی به Ghostface را از شخصیت هایی مانند Omni-Man و Peacemaker کشف کرده اند. در همین حال، به نظر می‌رسید @Dynasty1031 به Cybot اشاره‌ای پیدا کرد و نیتارا او را «شبح» خطاب کرد.

جالب اینجاست که T-1000 ترمیناتور 2 همچنین ممکن است بیاید صلح‌جو در مورد شخصی که شبیه پدرش است صحبت می‌کند، بازیگری که رابرت پاتریک در سریال HBO بازی می‌کند و این اتفاقی به نظر نمی‌رسد. اگر این کافی نبود، به نظر می‌رسد که تلفات فصلی نیز در کارت‌ها وجود دارد، که یکی از آنها مربوط به کدو تنبل است و طبق گزارش‌ها می‌توان از طریق «ماموریت‌های» جدید در Invasion ماه آینده قفل آن را باز کرد.

هیچ یک از این موارد تایید نشده است، بنابراین مانند همیشه، منتظر اطلاعات رسمی باشید. مورتال کامبت 1 این بازی در 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *