معرفی Mortal Kombat 1 این هفته منتشر شد


استودیو NetherRealm بازی بعدی خود را تیز کرده است.مورتال کامبتچند هفته از ساخت این فرنچایز می گذرد، اما اطلاعات مربوط به این بازی در حال حاضر به دست آمده است، به لطف Leaks، و ظاهراً این یک “راه اندازی مجدد” است.مورتال کامبت 1. بسیاری انتظار داشتند در آینده ای نزدیک اعلام شود، اما مطمئناً به نظر می رسد که می تواند در اوایل این هفته اعلام شود.

حداقل این چیزی است که هستمورتال کامبترئیس اد بون پیشنهاد می کند. اخیرا، بون توییتی با یک ایموجی اژدها در توییتر منتشر کرده است: «این هفته باید سرگرم کننده باشد». البته این ایموجی برای طرفداران سریال آشنا خواهد بود.

بسیاری از مردم (از جمله خودمان) قبلاً حدس می زدند که:مورتال کامبت 1می‌توان آن را در نمایشگاه پلی‌استیشن آینده اعلام کرد، اما گفته می‌شود که برای هفته آینده تنظیم می‌شود، بنابراین باید دید که اوضاع چگونه پیش می‌رود. این بازی در این هفته معرفی شد و احتمالاً در طول ویترین گیم پلی بازی حتی بزرگتر نیز اعلام می شود.

با توجه به نشت اخیر،مورتال کامبت 1قصد انتشار در سپتامبر را دارد و برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC با قیمت 70 دلار برای کنسول های نسل فعلی در دسترس خواهد بود. گفته می‌شود که DLC پس از عرضه بازی شامل چیزی شبیه به DC’s Peacemaker است.پسر ها’Homelander و Conan the Barbarian.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید