آگهی‌های شغلی بیشتر به بازی‌های WB اشاره دارد.


بازی های WB مونترال شوالیه های گاتهام پس از سال ها توسعه، در ماه اکتبر راه اندازی شد. مزایا و معایب این RPG اکشن جهان باز ممکن است آن چیزی نباشد که توسعه دهندگان آن می خواستند، اما استودیو مطمئناً در حال حرکت به جلو است. مدتهاست که مشخص شده است که WB Games Montreal در حال کار بر روی یک پروژه اعلام نشده است. شوالیه های گاتهام، و آگهی های شغلی بیشتری ظاهر شد که مدام به آن اشاره می کرد.

Senior Concept Artist، لیست موقعیت‌های این شخصیت عبارت است از “عناوین کنسول AAA آینده”. در همین حال، لیست پست‌های برنامه‌نویس ارشد گیم‌پلی همچنین اشاره می‌کند که استودیو به دنبال استخدام فردی است که «قبلاً با Unreal Engine و معماری چند نفره کار کرده است» و اضافه می‌کند که این عنوان شامل چند نفره می‌شود. پیشنهاد شده است که ممکن است حاوی عناصری نیز باشد. .

چقدر تازه شوالیه های گاتهام ممکن است مدتی طول بکشد تا جزئیات رسمی بازی بعدی این استودیو را ببینیم، اما شکی نیست که تولید در پشت صحنه شروع به افزایش می کند.

شوالیه های گاتهام، در همین حال، در تاریخ 29 نوامبر، Heroic Assault به صورت Co-op 4 نفره به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید