Monster Hunter Wild – جزئیات جدیدی از Power Clash و Focus Mode منتشر شد


کپکام هیولا شکارچی وحشی پس از انتشار آخرین تریلر در Summer Game Fest، اطلاعات جدیدی منتشر شده است که جزئیات بیشتری از مکانیزم گیم پلی جدید ارائه می دهد. در مصاحبه ای با IGN (دمو 30 دقیقه ای گیم پلی را تماشا کنید)، مدیر هنری و مدیر اجرایی کانام فوجیوکا در مورد Power Clash و نحوه عملکرد Focus Mode صحبت کرد.

در صورتی که تریلر State of Play را از دست دادید، زمانی که دوشاگوما به هانتر حمله می کند و هانتر با شمشیر بزرگ خود دوشاگوما را تسلیم می کند، درگیری قدرت رخ می دهد. فوجیوکا توضیح می‌دهد: “این یک ویژگی شکار است، اما هدف آن داشتن یک عنصر دراماتیک است و به بازیکن اجازه می‌دهد در لحظه شکار غرق شود.”

در مورد حالت فوکوس، «گزینه‌های بیشتری برای پایگاه بازیکنان متنوع‌تر» ارائه می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد در حالی که مکان‌نما را نشان می‌دهند، به سمتی که دوربین به سمت آن اشاره می‌کند حمله کنند. شما می توانید حملات، نگهبانان و غیره را هدف بگیرید. با این حال، فوجیوکا گفت که این “بیشتر یک عنصر بازی است که باعث تحقق آن می شود، زیرا هدف آن ایجاد آن برای بازیکنانی است که واقعاً به این نوع سبک بازی عادت ندارند.”

کارگردان یویا توکودا نیز عناصری را که در دمو معرفی نشده بودند را فاش کرد. اینها شامل هیولاهایی است که “حملات منحصر به فرد چنگ زدن و درگیر شدن در رفتار نمایشی در حین شکار” دارند. همانطور که در تریلر State of Play مشاهده می شود، مورد اول برای هیولاهای کوچک نیز صدق می کند.

هیولا شکارچی وحشی برای عرضه در سال 2025 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC برنامه ریزی شده است. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید