شایعات حاکی از آن است که تریلر بعدی Monster Hunter Wild تا 10 روز دیگر منتشر خواهد شد.


با اعلام وضعیت بازی فردا توسط سونی و برگزاری جشنواره بازی تابستانی در هفته آینده، کپکام به زودی دومین تریلر بازی Monster Hunter Wild را منتشر خواهد کرد. این قبلا توسط billbil-kun of Dealabs گزارش شده بود. خدای جنگ راگناروک شایعه اعلامیه کامپیوتر

او می گوید که انتظار دارد تریلر «به زودی» و «طی 10 روز آینده» منتشر شود. این امکان وجود دارد که در طول State of Play منتشر شود، اما ممکن است “کمی دیرتر” نیز منتشر شود. البته، نمایشگاه Summer Game Fest در 7 ژوئن برگزار می شود و در آن زمان قرار می گیرد. Capcom نیز به عنوان یک شریک برای این نمایشگاه تایید شده است، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که در آنجا فاش شود.

هیولا شکارچی وحشی قرار است در سال 2025 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شود. ریوزو سوجیموتو، تهیه کننده، گفت که این بازی “سطح جدیدی از موجودات و اکوسیستم های دقیق” را ارائه می دهد و تیم سازنده “از قدرت پلی استیشن 5 نهایت استفاده را می برد.” او همچنین گفت که جزئیات بیشتری در تابستان امسال اعلام خواهد شد و ممکن است پس از انتشار تریلر دوم اطلاعات بیشتری ارائه شود. در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید