Monster Hunter Wild – تریلر بعدی در Summer Game Fest نمایش داده شد، هیولاهای جدید نیز فاش شد


Capcom قبلاً تریلر جدیدی از گیم پلی بازی را به طرفداران ارائه کرده است. شکارچی هیولا وحشی پس از آخرین وضعیت بازی، اطلاعات زیادی منتشر شده است. با این حال، اطلاعات بیشتر در ادامه خواهد آمد زیرا ریوزو سوجیموتو، تهیه کننده اعلام کرده است که تریلر جدیدی در جشنواره بازی تابستانی در تاریخ 7 ژوئن به نمایش در خواهد آمد.

هیولاهای جدید نیز برای اولین بار رونمایی خواهند شد. مدیر اجرایی و کارگردان هنری Kaname Fujioka و کارگردان Yuya Tokuda نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا در مورد جزئیات بازی صحبت کنند. از آنجایی که Capcom به طور رسمی با این رویداد همکاری می کند، ممکن است عناوین دیگری نیز معرفی شوند، پس منتظر بروزرسانی ها باشید.

شکارچی هیولا وحشی قرار است در سال 2025 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شود. تیم توسعه اخیرا جزئیات دو هیولای بزرگ جدید، دوشاگوما و چاتاکابرا را اعلام کرده و همچنین یک اکوسیستم پیشرفته تر (از جمله آب و هوای شدید) را مشخص کرده است. بازیکنان می توانند از اقدامات جدید سلاح، یک قلاب قلاب جدید برای گرفتن اهداف از راه دور، و یک حالت فوکوس برای حملات دقیق تر، نگهبانان و هدف گیری استفاده کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید