Monster Hunter Wild – مروری بر هیولاهای بزرگ جدید، گیاهخواران و وسایل نقلیه


در حین انتشار تریلر جدید از گیم پلی شکارچی هیولا وحشی خوشبختانه، Capcom همچنین قول داده است که اطلاعات بیشتری در مورد این اکشن RPG قبل از انتشار در سال 2025 ارائه کند. خوشبختانه، یک پست جدید در بلاگ پلی استیشن مکان جدید Windward Plains و تغییرات اکوسیستم را توضیح می دهد. اما در مورد هیولاهای بزرگ جدید چطور؟

جزئیات بیشتری در مورد دو موجود فاش شده در تریلر، جانور نیشدار دوشاگام و دوزیست چاتاکابرا فاش شده است که هر کدام چالش های منحصر به فردی را به همراه دارند. گونه قبلی “به شدت قلمرو” است، “دامنه وسیع” دارد و رفتار “بسیار تهاجمی” از خود نشان می دهد. بازیکنان با انبوهی از جانوران مشابه روبرو خواهند شد، بنابراین مهم است که آنها را پراکنده کنید. چاتاکابرا با زبان خود حمله می کنند، اما از بزاق چسبنده برای سفت شدن پاهای جلویی خود با سنگ معدن یا مواد دیگر استفاده می کنند.

علفخوارهایی که با آن مواجه می شوند عبارتند از Ceratonos، جایی که نرها از شاخ خود برای گرفتن رعد و برق استفاده می کنند و برای محافظت از ماده ها آن را روی زمین پراکنده می کنند. در هنگام رعد و برق، به یاد آوردن آن خالی از لطف نیست، به خصوص اگر خیلی به گله نزدیک شوید. Dulsidon یک wyvern است که مکان آن بسته به فصل تغییر می کند. یک سر سفت می تواند یک سلاح خطرناک باشد، بنابراین هنگام تحریک آن مراقب باشید.

مانت پخش کننده جدید “Secret” به طور خودکار شما را به مکان مشخص شده راهنمایی می کند. مشابه Monster Hunter Rise، می توانید شفا دهید، مواد جمع آوری کنید و سلاح ها را تیز کنید. شما همچنین می توانید سلاح های فرعی را ذخیره کنید، بنابراین می توانید آنها را بدون بازگشت به کمپ تغییر دهید.

شکارچی هیولا وحشی وقتی سال آینده عرضه شود، برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید