Monster Hunter Wild یک دنیای کاملاً باز است، “بزرگترین بازی تا به حال” Capcom – شایعه


Capcom اخیرا منتشر شده است جزم اژدها 2، اما به نظر می رسد که این شرکت غول بزرگتری را در اختیار دارد. هیولا شکارچی وحشی قرار است سال آینده منتشر شود و طبق گفته افشاگر برجسته Dusk Golem، قرار است “بزرگترین بازی تا به حال” کپکام باشد.

داسک گولم در سرور دیسکورد اسنیچ (از طریق Reddit)، افشاگر همکارش تکرار کرد: هیولا شکارچی وحشی برخلاف نسخه قبلی خود، کاملاً جهان باز خواهد بود و “کل بازی” از جمله داستان، پایان بازی و غیره حول آن ساختار جهان باز می چرخد. افشا کننده همچنین ادعا می کند که بازی بسیار خطرناک تر و آزمایشی تر از بازی های دیگر است. دنیای شکارچی هیولا و بالا آمدن، اما بازخورد آن در مورد تغییرات ایجاد شده تاکنون “عالی” بوده است.

جالب اینجاست که Dusk Golem همچنین ادعا می کند: هیولا شکارچی وحشی این بازی از سال 2019 در حال توسعه است. این بازی است دنیای شکارچی هیولاجالب اینجاست که طبق گفته داسک گولم، کپکام به او “آزادی کامل” داده است. ریکر گفت: «سوالات بسیار کمی پرسیده شد.

ایده های زیادی وجود دارد که در این راه کنار گذاشته شد. دنیای شکارچی هیولا گفته می شود که این توسعه در بازی نیز پیاده سازی خواهد شد. Dusk Golem همچنین ادعا می کند که یک اژدهای باستانی است که در Zorah Magdaros معرفی شده است. جهان – همچنین برمی گردد.

به گفته افشاگر، هیولا شکارچی وحشی برای عرضه در سه ماهه اول سال 2025 هدف گذاری شده است و گفته می شود که Capcom شرط بندی کرده است که بازی “در طول سال مالی ادامه یابد” و این شرکت قصد ندارد آن را به تاخیر بیندازد. «من هم اینطور فکر نمی کنم. GTA6 داسک گولم می‌گوید شاید بتوانیم سرعت آن را کاهش دهیم.

هر بار که شروع می کنید هیولا شکارچی وحشی این بازی برای PS5، Xbox Serie X/S و PC در دسترس خواهد بود. طبق اطلاعات فاش شده، این بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ 2 نیز منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید