تریلر گیم پلی Monster Hunter Wild هیولاها، مکان ها و موارد دیگر را معرفی می کند


بالاخره Capcom تصاویر گیم پلی گسترده تری را منتشر کرد. شکارچی هیولا وحشیعنوان بعدی از سری اکشن RPG طولانی مدت است. بازیگران اصلی وارد یک بیوم بیابانی جدید می شوند که پر از حیات وحش جدید و منحصر به فرد است. همچنین به معنای هیولاهای جدید است. لطفا زیر را بررسی کنید.

برخی از هیولاهای جدید هیولاهایی غول پیکر خرس مانند هستند که به صورت دسته جمعی سفر می کنند. بازیکنان می توانند سنگ ها را بشکنند تا رهبر را فریب دهند و از تعقیب هیولاهای دیگر جلوگیری کنند. همچنین هیولاهای وزغ مانندی وجود دارند که با زبان خود حمله می کنند و به سمت شما حمله می کنند. دنیای شکارچی هیولاهیولاهای کوچک می توانند به دشمنان بزرگتر حمله کنند و حواس پرتی بسیار مفیدی را ایجاد کنند.

در حالی که هیچ نوع سلاح جدیدی وجود نداشت، شمشیر بزرگ دارای یک توانایی جدید و قابل توجه برای مقابله با حملات و ارائه یک ضربه برش شارژ است. شکارچی هیولا وحشی قرار است در سال 2025 برای PS55، Xbox Series X/S و PC منتشر شود. Capcom قول داده است که جزئیات بیشتری را در تابستان امسال اعلام کند، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌ها در هفته‌های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید