حالت فوکوس Monster Hunter Wild امکان نگهبانی، هدف گیری و حمله دقیق تر را فراهم می کند


این کافی نیست که Capcom هیولاهای جدید را معرفی کند شکارچی هیولا وحشی یا یک اکوسیستم دقیق تر، به علاوه ویژگی های جدید گیم پلی سری. سازنده تایید کرده است که تمام 14 اسلحه بازی های قبلی شامل شمشیر بلند، شمشیر و سپر، دو تیغه و تفنگ کمان سنگین باز خواهند گشت.

هر کدام دارای «انبوهی از اکشن‌های جدید» هستند که Greatsword و Heavy Bowgun در یک تریلر گیم‌پلی جدید دیده می‌شوند. جزئیات اقدامات اضافی “در آینده” اعلام خواهد شد. وحشی همچنین یک ویژگی جدید را معرفی می کند: حالت فوکوس.

Capcom این فناوری را اینگونه توصیف می کند: “به بازیکنان این امکان را می دهد تا نحوه محافظت، هدف گیری و حمله خود را با دقت بیشتری کنترل کنند تا نقاط ضعف هیولاها را هدف قرار دهند و آسیب های زیادی وارد کنند.” علاوه بر این، “تنظیم فاصله با هیولاها و هدف گیری حملات آسان تر خواهد بود.” شکارچی هیولا ما اقدام شکار را برای طیف وسیع تری از بازیکنان لذت بخش خواهیم کرد. ”

باید گیم‌پلی بیشتری ببینیم تا ببینیم چگونه کار می‌کند، اما برخی از سلاح‌ها دارای «حرکات امضایی» هستند که منحصر به حالت فوکوس هستند، بنابراین حتی بازیکنان قدیمی هم از آنها استفاده خواهند کرد. Hook Slinger نیز جدید است و بر اساس عنوان قبلی Slinger ساخته شده است. قلاب زننده قلاب می تواند آیتم ها را بگیرد و چندین “عمل متنی” را آغاز کند.

شکارچی هیولا وحشی قرار است در سال 2025 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید