در Monster Hunter Wild، زخم های هیولا اکنون قابل مشاهده است و می توانید آسیب بیشتری وارد کنید


گیم پلی 30 دقیقه ای کپکام اخیرا در نشریات مختلف منتشر شده است. هیولا شکارچی وحشی برخی از اضافات جالب به روش سنتی آشکار شده است. تیم توسعه قبلاً نحوه عملکرد Power Clash و Focus Mode جدید را توضیح داده است، اما Wounds نیز وجود دارد.

همانطور که توسط IGN مشخص شده است، در طول شکار، هیولاها زخم ایجاد می کنند. حمله به آنها (چراغ های متحرک در حالت فوکوس قرمز می شود) آنها را از بین می برد و به آنها آسیب می رساند. هر سلاح همچنین یک حرکت منحصر به فرد برای از بین بردن سریعتر زخم ها دارد.

سایر تغییرات جالب در گیم پلی شامل گزینه ای برای برداشتن و تغییر مکان بمب های بشکه ای در صورتی که آنها را اشتباه قرار دهید، و خطوط قرمز برای نشان دادن زمانی که هیولاها شما را دنبال می کنند، می باشد. طوفان های شن و صاعقه ها محیط و آب و هوا را در دشت های بادگیر تغییر می دهند، اما مواد خاصی فقط در این دوره ها در دسترس هستند.

به عنوان مثال، اگر به دنبال تاندرباگ بزرگ هستید، بهترین زمان برای کاوش در دشت هنگام طوفان است. هیولا شکارچی وحشی قرار است در سال 2025 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شود. این بازی در Gamescom ظاهر خواهد شد و یک نسخه نمایشی قابل پخش در صفحه نمایش خواهد داشت. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید