Monster Hunter Wild دارای یک شخصیت اصلی کاملاً صدادار و جزئیات در دشت های بادگیر است


شکارچی هیولا وحشی اولین تریلر رسمی گیم پلی از زمان معرفی آن در The Game Awards در سال 2023 منتشر شده است. هیولاها، مکان‌ها و اکوسیستم دقیق‌تری معرفی می‌شوند. Capcom اطلاعات دقیقی را در بلاگ پلی استیشن منتشر کرد و اولین شخصیت اصلی این سری را که کاملاً صداگذاری شده بود، تأیید کرد.

ریوزو سوجیموتو، تهیه‌کننده، «سطح جدیدی از موجودات و اکوسیستم‌های دقیق» را تبلیغ کرد و به نظر می‌رسد حق با اوست. همه هیولاها و شخصیت ها دارای “افکار و انگیزه های منحصر به فرد” هستند که تجربه پویاتری را ارائه می دهند. با گله ها و گروه هایی روبرو خواهید شد که در مقیاس بزرگ با هم تعامل دارند.

همانطور که بازیکنان مکان‌ها را کشف می‌کنند، می‌توانند به طور یکپارچه ماموریت‌ها را شروع کنند و هیولاهای بزرگ را شکار کنند. منطقه ای که در تریلر نمایش داده می شود، دشت های بادگیر است، که اولین مکانی است که تیم تحقیق در سرزمین های ممنوعه از آن بازدید می کند. این مکان ترکیبی از صحرا، علفزار و صخره‌ها، دارای چشم‌اندازی «غنی» با حیات وحش فراوان و محیطی خشن است، اما به دلیل «آب‌وهوای شدید» بسیار متغیر است.

بسته به موقعیت، هیولاها و سایر حیوانات وحشی مطابق با آن سازگار می شوند. البته، این تنها یک منطقه است و Capcom نوید “دنیایی پر از شگفتی ها و اکتشافات بی شمار” را می دهد.

شکارچی هیولا وحشی برای عرضه در سال 2025 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC برنامه ریزی شده است. با ما همراه باشید تا در ماه های آینده جزئیات بیشتری را اعلام کنیم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید