بازی Monster Hunter Stories 1 Remastered تابستان امسال برای سوییچ، PS4 و PC معرفی شد


اولین بار در سال 2016 برای Nintendo 3DS منتشر شد (2017 در بازارهای غربی). داستان های شکارچی هیولا چیزی منحصر به فرد اضافه کنید پوکمون– یک چرخش نوبتی که از سری اکشن RPG کپکام الهام گرفته شده است، اگرچه محصول بسیار جذابی بود (مخصوصاً در مقایسه با خط اصلی) شکارچی هیولا بازی)، طرفداران زیادی داشت.

اگر شما هم جزو آنها بودید یا به هر حال به بازی علاقه مند هستید، خبرهای هیجان انگیزی داریم.کپکام ریمستر را اعلام کرد داستان های شکارچی هیولا. این ریمستر که تابستان امسال برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر می‌شود، دارای صداگذاری کامل، جلوه‌های بصری پیشرفته و حالت موزه جدید است که در آن می‌توانید آثار هنری را مشاهده کنید و موسیقی متن بازی را بشنوید. Capcom تأیید کرده است که محتوای اضافی که قبلاً فقط در ژاپن برای بازی اصلی منتشر شده بود نیز شامل خواهد شد.

در بررسی ما: داستان های شکارچی هیولا هنگامی که نسخه غربی در سال 2017 بر روی 3DS منتشر شد، ما به آن امتیاز 7/10 دادیم و گفتیم: “هواداران از این برداشت جدید از مکانیک های قدیمی این سری قدردانی خواهند کرد.” داستان های شکارچی هیولااز سوی دیگر، برای مبتدیان، بازی نسبت به بازی‌های قبلی این سری قابل دسترس‌تر و جذاب‌تر خواهد بود. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

عاقبت، Monster Hunter Stories 2 ~Wings of Ruin~، همچنین در نینتندو سوییچ و رایانه شخصی موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید