Monster Hunter Rise: Sunbreak – Verkana، Amatsu و Marzeno of the Primordial Stream Live در پلی استیشن و ایکس باکس


به روز رسانی نهایی عنوان برای Monster Hunter Rise Sunbreak اکنون برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4 و PS5 در دسترس است.به‌روزرسانی عنوان 4 Vercana را اضافه می‌کند Monster Hunter World: Iceborne، به روز رسانی عنوان 5 مصیبت بزرگ “آماتسو” را به ارمغان می آورد. هیولا شکارچی قابل حمل 3. یک به‌روزرسانی جایزه، نوع قدرتمندتری از Marzeno، Marzeno اولیه را معرفی می‌کند.

هر هیولا یک سلاح منحصر به فرد و مجموعه دنده های مختلف با مهارت های جدید در تغییر بازی ارائه می دهد. محتوای جدید دیگر شامل تلاش‌های جدید بررسی ناهنجاری برای Risen Shagaru Magala و Risen Crimson Glow Valstrax است. بررسی ناهنجاری را می توان تا سطح 300 افزایش داد و به موارد جدید در آزمایشگاه ناهنجاری دسترسی داشت و ویژگی های جدید ساخت سلاح را به کار گرفت.

همچنین نظرسنجی‌های ویژه‌ای برای بازیکنانی که می‌خواهند آن را حتی فراتر ببرند، و ماموریت‌های رویداد جدید برای به دست آوردن احساسات، زره لایه‌ای و موارد دیگر وجود دارد. بروزرسانی پاداش است Monster Hunter Rise Sunbreak. Capcom عنوان بعدی این سری را اعلام نکرده است، پس منتظر اطلاعیه های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *