Monster Hunter Rise: Sunbreak اکنون در ایکس باکس و پلی استیشن در دسترس است


توسعه گسترده برای Capcom Monster Hunter Rise، Sunbreak، Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC از فروشگاه مایکروسافت. این شامل محتوای پس از عرضه تا به‌روزرسانی عنوان 3 است که هیولاهای جدیدی مانند Lucent Nargakuga، Flaming Espinus و Chaotic Gore Magala را معرفی می‌کند. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.

اولین بار سال گذشته بر روی Nintendo Switch و PC منتشر شد. آفتاب شکستن تماشا کنید که بازیکن به دنبال سه لرد تا پاسگاه الگادو می رود. پس از سقوط پادشاهی، بازیکنان باید این هیولاهای قدرتمند را شکست دهند و شاهد بازگشت صلح به منطقه باشند. البته، کلیوهای مرموز زیادی وجود دارد، بنابراین هرگز آسان نیست.

علاوه بر ماموریت‌ها برای مناطق جدید، داستان‌های جدید و ماموریت‌های دنبال‌کننده، آفتاب شکستن Master Rank Hunt را معرفی کرد ظهور شکارچی هیولا بازیکن. همچنین سلاح‌های نادر 8-10، مهارت‌ها و طلسم‌های جدید برای تجهیز، و ویژگی‌های پس از بازی مانند تحقیق در مورد ناهنجاری و ساخت ناهنجاری برای اجرا وجود دارد. اطلاعات بیشتر در مورد پسوندهای پایه را می توانید در اینجا بیابید. بقیه به‌روزرسانی‌های عنوان برای تابستان امسال برنامه‌ریزی شده‌اند، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید