game pass wave 1 jan 2023

Monster Hunter Rise، Persona 3 Portable، Persona 4 Golden به زودی به Game Pass عرضه می شود


مایکروسافت لیست بازی‌هایی را که در ماه ژانویه به Game Pass عرضه می‌شوند، به عنوان بخشی از موج اول اضافه‌های جدید اعلام کرد. این مجموعه بسیار کمیاب برای شروع سال است، حداقل از نظر اعداد خالص. فقط سه بازی گنجانده شده است و هر سه مدتی است که در Game Pass تایید شده اند، اما هر سه در واقع نسخه های اصلی هستند.

در 19 ژانویه پرسونا این سری به گسترش حضور خود در اکوسیستم مایکروسافت ادامه می دهد. پرسونا 3 قابل حمل چه زمانی پرسونا 4 طلایی پورت ها برای پلتفرم های اضافی هر دو بازی در هنگام راه اندازی به Game Pass روی کنسول ها، رایانه شخصی و فضای ابری اضافه خواهند شد.روز بعد می آورد ظهور شکارچی هیولا، بالاخره به کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس می‌آید و در هنگام راه‌اندازی از طریق کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و فضای ابری روی Game Pass نیز در دسترس خواهد بود.

طبق گزارش های اخیر، تیراندازی اول شخص از Flying Wild Hog و Devolver Digital جنگجوی سایه 3 به زودی در Game Pass اعلام خواهد شد، اما در موج اول اضافه شدن در ژانویه قرار نخواهد گرفت. این افشاگری ادعا می‌کند که مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی یک نمایشگاه متمرکز بر ایکس‌باکس در اواخر این ماه است، بنابراین احتمالاً بعد از آن بیشتر خواهیم شنید.نویسنده: Shubhankar Parijat