Monster Hunter Rise در سال 2023 برای پلی استیشن، ایکس باکس و گیم پس عرضه می شود – شایعات


شکارچی هیولا در سال‌های اخیر، به یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای کپکام تبدیل شده و در تمامی پلتفرم‌ها از موفقیت چشمگیری برخوردار بوده است. دنیای شکارچی هیولا در سال 2018 و در سال 2021 برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود ظهور شکارچی هیولا به سوییچ (نسخه رایانه شخصی در سال 2022).اما به زودی بالا آمدن ما قصد داریم به پلتفرم های دیگر نیز مهاجرت کنیم.

روزنامه نگار تام هندرسون در گزارشی که در Insider-Gaming منتشر شده است، ادعا می کند: ظهور شکارچی هیولا برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One می آید و در Game Pass نیز موجود است. بازی پایه در تاریخ 20 ژانویه 2023 برای پلتفرم منتشر خواهد شد. آفتاب شکستنو پس از آن بهار 2023.

گفته می شود کنسول نسل فعلی بازی را با کیفیت 4K و 60 FPS اجرا می کند، اما از صدای سه بعدی نیز پشتیبانی می کند. هندرسون گفت که احتمالاً در مراسم The Game Awards در 8 دسامبر معرفی خواهد شد و به زودی معرفی خواهد شد.

ظهور شکارچی هیولا چه زمانی آفتاب شکستن اکنون برای نینتندو سوییچ و رایانه شخصی موجود است. از 30 سپتامبر، بالا آمدن در حالی که بیش از 11 میلیون دستگاه فروخته است، آفتاب شکستن 4.4 میلیون دستگاه فروخته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید