Monster Hunter Rise در تاریخ 20 ژانویه 2023 برای پلی استیشن و ایکس باکس عرضه می شود


نشت اخیر دقیق بود.Capcom رسما اعلام کرد ظهور شکارچی هیولا برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و Xbox One موجود است. این بازی ابتدا در ماه مارس سال گذشته برای نینتندو سوییچ عرضه شد و در ژانویه سال جاری برای رایانه های شخصی عرضه شد.

در 20 ژانویه 2023 برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس عرضه می شود، همچنین از طریق Game Pass روی رایانه شخصی، کنسول ها و فضای ابری در دسترس خواهد بود. با توجه به صفحه فروشگاه پلی استیشن بازی، نسخه استاندارد که شامل بازی پایه و آیتم های اضافی درون بازی است، با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسد، در حالی که نسخه Deluxe که شامل جوایز بیشتری در بازی است، با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد. . افزونه، Monster Hunter Rise: Sunbreak، رسیدن در اواخر بهار.

این بازی با کیفیت 4K و 60 فریم بر ثانیه روی PS5 و Xbox Series X اجرا می‌شود، در حالی که تمامی کنسول‌های نسل فعلی از صدای سه بعدی نیز پشتیبانی می‌کنند. بازیکنان PS5 نیز مشتاقانه منتظر اجرای تریگرهای تطبیقی ​​DualSense برای سلاح های برد و سپر بازی هستند.

می توانید بررسی کنید ظهور شکارچی هیولا پلی استیشن و ایکس باکس از تریلر و مجموعه ای از اسکرین شات های گیم پلی در زیر رونمایی کرده اند.

ظهور شکارچی هیولا
ظهور شکارچی هیولا
ظهور شکارچی هیولا
ظهور شکارچی هیولا
ظهور شکارچی هیولا
ظهور شکارچی هیولا
ظهور شکارچی هیولا
ظهور شکارچی هیولا
ظهور شکارچی هیولانویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید