Monster Hunter اعلام شد – عنوان موبایل در سپتامبر راه اندازی شد


کپکام بازی بعدی را معرفی کرد شکارچی هیولا عنوان، اما این چیزی نیست که شما فکر می کنید. شکارچی هیولا در حال حاضر عنوان موبایلی که با Niantic ساخته شده است. پوکمون GO شهرت در ماه سپتامبر بر روی iOS و Android منتشر خواهد شد و ثبت‌نام‌های بتا بسته هم اکنون در دسترس هستند.

پسندیدن پوکمون GO، شکارچی هیولا در حال حاضر مواجهه با هیولاها در دنیای واقعی به لطف واقعیت افزوده. ریوزو سوجیموتو، تهیه کننده سریال، توضیح می دهد:شکارچی هیولا در حال حاضر جدید و بی سابقه شکارچی هیولا بازی ای که بازیکنان را وسوسه می کند تا با دوستان خود به بیرون بروند و در دنیای واقعی با هیولاهای باورنکردنی روبرو شوند.

«فناوری AR Niantic یک تجربه شکار «اینجا و اکنون» را فراهم می‌کند. این چیزی است که می توان آن را معمولی بازی کرد و به بازی و اقدام شکار احترام می گذارد. شکارچی هیولا می تواند فراهم کند. وارد دنیای واقعی شوید و از شکار لذت ببرید! ”

جان هانکه بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Niantic گفت:شکارچی هیولا در حال حاضر این تجربه نهایی برای هر کسی خواهد بود که رویای رویارویی با هیولاهای حماسی و مبارزه با دوستان را در سر دارد. مملو از موجودات خارق العاده، شکارهای فریبنده، فرصت های کار تیمی و بهترین گرافیک ممکن در دستگاه های تلفن همراه. شکارچی هیولا در حال حاضر این فرنچایز عالی برای آوردن به دنیای واقعی است. ”

می توانید به صورت انفرادی بازی کنید یا با دیگران تیم کنید و دوستان خود را به بازی و کشتن هیولاها دعوت کنید. یکی از مکانیک های جالب پینت بال است. برچسب زدن یک هیولا به شما این امکان را می دهد که آن را به خانه ببرید و شکار کنید. همراهان همچنین می توانند هیولاها را با گلوله های رنگی هنگام عبور از آنجا علامت گذاری کنند، حتی اگر بازی نمی کنید، بنابراین نیازی نیست به صفحه نمایش خود نگاه کنید.

لطفا منتظر اطلاعات بیشتر باشید شکارچی هیولا در حال حاضر در ماه های آیندهدر همین حال، Capcom به‌روزرسانی رایگان عنوان بعدی را اعلام کرد Monster Hunter Rise: Sunbreak 19 آوریل. این افزونه در تاریخ 28 آوریل برای ایکس باکس و پلی استیشن نیز عرضه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *