سری Monster Hunter 100 میلیون نسخه فروخت


چندگانه بازی Resident Evil این عنوان با سرعتی باورنکردنی به فروش خود ادامه می دهد و جای تعجب نیست. شکارچی هیولا این سری موفقیت مشابهی برای Capcom داشته است. این شرکت ارقام به روز فروش بسیاری از عناوین خود را در صفحه عناوین پلاتینیوم خود ارائه می دهد و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شکارچی هیولا هنوز هم یک فروشنده بزرگ برای غول ژاپنی است.

از 31 مارس، دنیای شکارچی هیولا همراه با نسخه Master 20.1 میلیون دستگاه فروخته شد (شامل نسخه Master یخی )، فروش بازی در مجموع 25.3 میلیون واحد بوده که نسبت به ابتدای سال 300000 واحد افزایش داشته است. در همین حال، یخی این خودرو به تنهایی فروش چشمگیری داشت، با 1 میلیون دستگاه دیگر در سه ماهه ژانویه تا مارس فروخته شد و مجموع آن را به 12.6 میلیون دستگاه رساند.

ظهور شکارچی هیولا همچنان به ارسال اعداد قوی ادامه می دهد، که جای تعجب نیست. در حال حاضر، فروش جهانی 14.7 میلیون دستگاه است که 500000 دستگاه افزایش یافته است. آفتاب شکستن، 600000 دستگاه دیگر فروخت و مجموع فروش را به 7.7 میلیون دستگاه رساند.

در مجموع، این فرنچایز اکنون به نقطه عطف فروش 100 میلیون واحدی رسیده است و 3 میلیون واحد دیگر از ابتدای امسال فروخته شده است.

Capcom در حال حاضر در حال توسعه است هیولا شکارچی وحشی، قسمت اصلی بعدی این فرنچایز قرار است سال آینده منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید