توسعه Wonder Woman Monolith 'مشکلات' است – شایعه


تولید یکپارچه زن شگفت انگیز حدود سه سال پیش در مراسم The Game Awards 2021 معرفی شد. سرزمین میانه: سایه موردور این استودیو هیچ به روز رسانی یا گیم پلی منتشر نکرده است. برادران وارنر تنها پس از اینکه فهرست پیشنهادی مشابه ارائه کرده بود، توضیح داد که به عنوان یک لیست خدمات زنده طراحی نشده است.

برخی ممکن است امیدوار باشند که در Summer Game Fest در 7 ژوئن به روزرسانی شود، اما ممکن است اینطور نباشد. گرگ میلر از Kinda Funny فاش کرد که سال گذشته با یک خودی چت کرده است و به او گفته شده که “این بازی با مشکل مواجه شده است.” جزئیات بیشتری ارائه نشد، و میلر تعجب کرد که “مشکل” به چه معناست، اما او فکر نمی کند عنوان آن چیزی باشد که Monolith به آن امیدوار بود.

بنابراین، در حالی که طرفداران نباید انتظار داشته باشند که این هفته، سوالاتی در مورد WB Games مطرح شده است. این ناشر برای چندین عنوان مورد انتقاد قرار گرفته است. مورتال کامبت 1 به طور کلی جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهیددومی انتظارات را برآورده نکرد. در هر صورت، فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم با پروژه Monolith چه اتفاقی می‌افتد.

زن شگفت انگیز هیچ پلتفرم یا تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما تایید شده است که عنوانی جهان باز و تک نفره با سیستم Nemesis است. همچنین به نظر می رسد که از WB Games Montreal پشتیبانی دریافت می کند. شوالیه های گاتهام شهرت، طبق برخی لیست ها.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید