MLB The Show 24 در تاریخ 19 مارس برای پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.


توسعه دهنده استودیو San Diego و ناشر Sony Interactive Entertainment بازی های زیر را معرفی کرده اند: MLB The Show سلسله.عنوان مناسب MLB The Show 24این بازی قرار است در 19 مارس منتشر شود و برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch عرضه شود. این بازی در روز اول بر روی Xbox Game Pass منتشر خواهد شد. تریلر زیر را تماشا کنید.

MLB The Show 24 این کتاب که ولادیمیر گوئررو جونیور بازیکن تورنتو بلو جیز را به عنوان ورزشکار روی جلد دارد، در نسخه های استاندارد و کلکسیونی در دسترس خواهد بود و قرار است در تاریخ 6 فوریه منتشر شود.

MLB The Show 24 این بازی از طریق یک حالت داستانی بر تاریخچه بیسبال تمرکز می کند و تمام حالت های بازی را که طرفداران این سری انتظار دارند را ارائه می دهد. از طریق این حالت، بازیکنان می توانند لحظات تعیین کننده ای را در طول تاریخ ورزش تجربه کنند.

این بازی همچنین دارای حالت “جاده ای به نمایش” است، که در آن بازیکنان می توانند به عنوان بازیکنان بیسبال در طول دوران حرفه ای خود بازی کنند، از خردسالان شروع کنند و در نهایت افسانه خود را به عنوان بازیکنان لیگ اصلی تثبیت کنند. طرفداران بخش مدیریتی این ورزش همچنین می توانند در حالت فرانچایز تلاش کنند، جایی که می توانند تیمی را که انتخاب می کنند مدیریت کرده و بسازند و آنها را به قهرمانی سری جهانی هدایت کنند.

با انتشار بر روی چندین پلتفرم، MLB The Show 24 همچنین قابلیت چندنفره کراس پلتفرم را در دو حالت رقابتی و مشارکتی خواهد داشت.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید