در مورد بازی بعدی ماریو میاموتو – “لطفا مشتاقانه منتظر نینتندو دایرکت های آینده باشید”


اکتبر امسال شش سال از راه اندازی آخرین Mainline 3D جدید می گذرد.ماریوعنوان،ادیسه سوپر ماریو، و اگرچه شاهد راه اندازی بودیمSuper Mario 3D World + Bowser’s Furyدر سال 2021، طرفداران این فرنچایز شروع به تعجب کردند که چقدر طول می کشد تا قسمت کامل بعدی برسد.فیلم برادران سوپر ماریواکنون، هیجان پیرامون فرنچایز دوباره داغ شده است.

در حالی که منتظر پاسخ به این سوال بود، شیگرو میاموتو، مغز متفکر نینتندو، اشاره ای به زمان بعدی داد.ماریوممکن است یک بازی اعلام شود. هنگامی که در مصاحبه اخیر با Variety در مورد قسمت بعدی این فرنچایز سؤال شد، او در دادن پاسخ مشخص تردید داشت، اما گفت: “خب، تنها چیزی که می توانم بگویم این است که مراقب نسخه های آینده نینتندو دایرکت باشید. فقط می خواهم بگویم لطفا. ” لبخند.

این پنجره را برای بعدی تنگ نمی کندماریواین بازی می تواند به نحوی معرفی شود، اما حداقل می دانیم که نینتندو در حال حاضر به آن فکر می کند. در انتظار عرضه در سال 2019، این شرکت ممکن است منتظر عرضه بعدی باشد. ماریوعنوانی که راه اندازی آن را با کنسول بعدی جفت می کند.

در نوامبر 2021، با داستان زیرماریومیاموتو گفت که بازی‌ها، نینتندو دوباره تلاش خواهد کرد تا فرنچایز را به روش‌های جدیدی گسترش دهد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید