خالق The Artful Escape از میکس تیپ برای Xbox Series X/S و PC خبر داد


بتهوون و دایناسور فرار هوشمندانه Fame عناوین زیر را اعلام کرده است – میکس تیپ، عنوانی ماجرایی است که توسط Annapurna Interactive منتشر شده است. این بازی برای Xbox Series X/S و PC در سال 2025 و همچنین در هنگام عرضه روی Game Pass در دسترس خواهد بود. اولین تریلر را در زیر تماشا کنید.

همانطور که دوران دبیرستان آنها به پایان می رسد، این سه دوست در راه رفتن به یک مهمانی “لیست پخش کامل” از خاطرات خود را پخش می کنند. این عکس‌ها «بازآفرینی‌های رویایی» از دوستانی که عکس می‌گیرند، اولین بوسه‌شان را تجربه می‌کنند، اسکیت‌برد و موارد دیگر را ارائه می‌دهند.

موسیقی متن فیلم مملو از موسیقی هایی از Iggy Pop، Joy Division، Smashing Pumpkins و غیره است. ما با الهام از فیلم‌های مربوط به دوران بلوغ، قصد داریم لذت نوجوانی را، چه خوب و چه بد، به تصویر بکشیم. البته، «احساسات تلخ و شیرینی که با رشد، تغییر و پیشرفت همراه است» را نیز به تصویر می‌کشد که تجربه آن باید جالب باشد.

برای اطلاعات بیشتر، میکس تیپ جزئیات بیشتر، از جمله زمان بندی انتشار و گیم پلی اضافی، در ماه های آینده اعلام خواهد شد. فرار هوشمندانه در ضمن من اینجا هستم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید