به‌روزرسانی Trails and Tales Minecraft در 7 ژوئن منتشر می‌شود


توسعه دهنده Mojang به روز رسانی اصلی بعدی را اعلام کرده است. صنایع دستی معدن«ردها و قصه ها» با عنوان «ردها و قصه ها» از 16 خرداد اکران می شود. این به روز رسانی به صورت رایگان در دسترس است و استودیو یک پست وبلاگی منتشر کرده است که جزئیات برخی از ویژگی های به روز رسانی آینده را نشان می دهد.

برخی از اضافات جدید صنایع دستی معدن این به روز رسانی دو مجموعه چوب کامل جدید را معرفی می کند: بامبو و گیلاس. برخی از چیزهایی که بازیکنان می توانند با این مجموعه های جدید بسازند شامل قایق های بامبو و سایر مبلمان جدید است. درختان گیلاس همچنین یک بیوم جدید نادر با شکوفه های گیلاس را به ارمغان می آورند.

به‌روزرسانی Trails and Tales شامل چند ویژگی دیگر نیز می‌شود، از جمله معرفی Sniffer Mob جدید. در این اوباش، بازیکنان می‌توانند تخم‌های موجوداتی را که زمانی منقرض شده بودند، پیدا کنند، از تخم بیرون بیایند و رشد خرچنگ‌های کوچک را تماشا کنند. Sniffer با ویژگی جدید Archaeology مرتبط است و به بازیکنان این امکان را می دهد تا با استفاده از ابزار جدید براش به جستجو و حفاری ویرانه ها و کشف گنج بپردازند.

بازیکنان همچنین می توانند تابلوهایی را در هر کجا که دوست دارند آویزان کنند. این به عنوان یک راه عالی برای کمک به دوستان شما در حرکت در سایت شما در همان زمان کار می کند صنایع دستی معدن در دنیا، از علائم نیز می توان برای اضافه کردن صداهای اوباش استفاده کرد که پخش کننده می تواند پخش کند، بنابراین ممکن است در طول مسیر شیطنت هایی به وجود بیاید.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید