Minecraft Legends دیگر به‌روزرسانی‌های جدید را دریافت نخواهد کرد


کمتر از یک سال پس از انتشار، افسانه ماین کرافت دیگر محتوای جدید دریافت نخواهید کرد. این شامل ارتقاء، DLC Marketplace و Lost Legends است. افسانه نهایی گمشده ، Snow vs Snouts ، در اواخر این ماه منتشر می شود.

چالش‌های باقی‌مانده Lost Legends هنوز در دسترس هستند و بازیکنان می‌توانند پوسته قهرمان چشم روشن را به صورت رایگان کسب کنند. تیم توسعه همچنین به ارائه پشتیبانی فنی ادامه خواهد داد تا زمانی که ویژگی هایی مانند PvP و بازی Co-op همچنان در دسترس هستند.

در مورد Snow vs Snouts، بازی در فصل برفی اتفاق می افتد و بازیکنان از پرتابگرهای قدرتمند رداستون برای نابود کردن پایگاه های Piglin استفاده می کنند. معاوضه این است که شما نمی توانید گروه ها را کنترل کنید یا ساختارهایی بسازید. پس از اتمام بازی Lost Legend، پوسته قهرمان Snow Guardian به عنوان جایزه در دسترس خواهد بود.

کریستینا آندرکا، نویسنده ارشد خلاق در استودیو موجانگ، درباره آینده می گوید: صنایع دستی معدن ما به کشف انواع بازی‌هایی که به آنها علاقه داریم ادامه می‌دهیم و تجربیات جدیدی را برای جامعه خود به ارمغان می‌آوریم. صنایع دستی معدن کائنات. ما نیروهای خود را برای متحد کردن جهان فراتر از هم متحد کردیم، دوستان شایان ستایش و وحشتناکی پیدا کردیم، و مهمتر از همه، نشان دادیم که پیگلین بارها با ابعاد نادرست در حال آشفتگی است. Overworld همیشه به قهرمانان احتیاج دارد ، بنابراین پرچم را پرواز کنید! “

اینکه آیا این به معنای عنوان اسپین آف جدید است یا خیر، باید دید. افسانه ماین کرافت موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید