تریلر جدید گیم پلی بازی Mina the Hollower 'بزرگتر از حد انتظار می شود'


جدید شوالیه بیل در حال توسعه و انتشار مجدد نسخه اصلی، Yacht Club Games به طرفداران ارائه می دهد مینا توخالی، آی پی جدیدش. اکشن ماجراجویی به سبک Game Boy Color همراه با یک تریلر گیم پلی جدید است که باس ها، سطوح و مکانیک های مختلف را به نمایش می گذارد. همچنین دارای یک موسیقی متن یکپارچهسازی با سیستمعامل جذاب است. آن را در زیر بررسی کنید.

هیچ تاریخی برای انتشار مشخص نشده است، اما Yacht Club تایید کرد که آنها “در حال تکمیل مراحل اولیه تمام محتوای سطح هستند.” در حال حاضر، او بر روی “ایجاد آخرین، خطرناک ترین سطح” و ادغام آخرین سلاح اصلی و سلاح کمری مینا تمرکز دارد. “به طور قابل توجهی گسترش یافته است” از آنچه تیم توسعه در ابتدا پیش بینی می کرد.

اکنون دنیای بزرگی برای کاوش در دسترس است و عناصر RPG نیز اضافه شده اند. مرحله بعدی توسعه شامل تنظیمات تعادل، اصلاح بیشتر و بهبود اسکریپت خواهد بود. با این حال، یک «تریلر بزرگ» و یک گیم‌پلی رونمایی شده «در آینده نزدیک» منتشر شده است (که می‌تواند جزئیات مربوط به مکانیک‌های مختلف را فاش کند). در این بین، حامیان به‌روزرسانی‌های منظم در Kickstarter دریافت خواهند کرد.

مینا توخالی برای Xbox Series X/S، PS5، PC، Nintendo Switch، PS4 و Xbox One عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید