Mighty Morphin Power Rangers: Rita's Rewind یک بیت جدید به سبک آرکید است که در سال 2024 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود.


توسعه دهنده Digital Eclipse در حال همکاری با سازنده اسباب بازی Hasbro برای توسعه بازی اکشن اسکرول جانبی است. قدرت رنجرز مورفین توانا: ریتا به عقباین بازی که قرار است در سال 2024 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شود، با تریلر جدیدی معرفی شد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

با استفاده از تجربه استودیو در تولید عناوین کلاسیک، قدرت رنجرز مورفین توانا: ریتا به عقب این دارای یک زیبایی شناسی قدیمی است، با کات سین های متحرک دو بعدی و تغییرات ژانر بسته به سطح، با برخی از سطوح الهام گرفته از بازی های تیراندازی کلاسیک.

قدرت رنجرز مورفین توانا: ریتا به عقب همچنین، پاور رنجر این مجموعه تلویزیونی لایو اکشن دارای شخصیت های مورد علاقه طرفداران و دشمنانی است که بازیکنان می توانند با آنها مبارزه کنند. پاور رنجر طرفداران خوشحال خواهند شد که بدانند همه Dinozords اصلی قابل مانور هستند.

از نظر داستانی، Power Rangers از پورتالی برای سفر به گذشته و رویارویی با ربات تناسخ ریتا رپولسا استفاده می‌کنند، که به نظر می‌رسد با خود جوان‌ترش اتحاد تشکیل داده است.

قدرت رنجرز مورفین توانا: ریتا به عقب دارای قابلیت چند نفره آنلاین و آفلاین برای حداکثر 5 بازیکن است.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید