قرارداد 10 ساله مایکروسافت و نینتندو تمامی نسخه های آتی اکتیویژن بلیزارد را پوشش می دهد


در فوریه سال جاری، مایکروسافت اعلام کرد که قراردادی الزام آور با نینتندو منعقد کرده است. ندای وظیفهده سال پس از اتمام خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، بازی‌هایی برای پلتفرم‌های این شرکت ژاپنی عرضه می‌شوند، اما به نظر می‌رسد این معامله چیزی فراتر از این باشد.ندای وظیفهبازی

در اسنادی که اخیراً به عنوان بخشی از شکایت خود علیه FTC ارائه شده است، مایکروسافت اعلام کرده است که طبق قرارداد متعهد به انتشار تمام محتوای آتی اکتیویژن بلیزارد، نه فقط بر روی پلتفرم‌های نینتندو، بر اساس توافقنامه فوق‌الذکر است.ندای وظیفه.

«نینتندو حق قراردادی برای به دست آوردن محتوای Activision پس از ادغام را دارد. ندای وظیفهدر سند آمده است (صفحات 74 و 120).

در همان سند، مایکروسافت تعهد خود را به انتشار مجدداً اعلام کرد.ندای وظیفهجانشین نینتندو سوییچ “در حال توسعه”.

مایکروسافت اخیرا یک قرارداد ده ساله با پلی استیشن اعلام کرده است، اما این قرارداد فقط آینده را پوشش می دهد.ندای وظیفهرهایی.

FTC اخیراً دستوری علیه خرید پیشنهادی مایکروسافت از Activision Blizzard را رد کرد، اما درخواست تجدیدنظر بعدی این حکم نیز رد شد. مایکروسافت در حال حاضر نیز در حال مذاکره با CMA بریتانیا در مورد شرایط خرید است، اما قانونگذاران اخیرا مهلت تصمیم گیری نهایی در مورد خرید را تا 29 آگوست تمدید کردند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *