مایکروسافت می گوید متعهد به انتشار Call of Duty در جانشین سوییچ در حال توسعه است


کنسول جدید نینتندو احتمالا خیلی دور نیست. با توجه به اینکه سوییچ در هفتمین سال عمر خود قرار دارد، چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد. و شواهد زیادی در این مورد در چند روز و هفته گذشته وجود دارد. جالبه مخصوصا مایکروسافت.

به عنوان بخشی از محاکمه اخیر خود علیه FTC در مورد خرید پیشنهادی Activision Blizzard، این شرکت در اسناد دادگاه گفت که جانشین نینتندو سوییچ در سال 2024 راه اندازی خواهد شد.

در جای دیگر همان سند، مایکروسافت مجدداً به کنسول آینده نینتندو اشاره می کند و می گوید (صفحه 109)، ” ندای وظیفه درباره کنسول نینتندو سوییچ و ارتقاهای کنسول آتی. در پاورقی در صفحه 134، این شرکت می گوید: ندای وظیفه برای مدل های سوییچ در حال توسعه موجود است. ”

این بدان معناست که مایکروسافت با نینتندو قراردادی قانونی منعقد کرده و این شرکت عنوان جدید را منتشر خواهد کرد.ندای وظیفهبرای 10 سال آینده، بازی هایی را برای پلتفرم های نینتندو با «محتوای معادل ویژگی های کامل» ارائه خواهیم کرد.

تاکنون، گزارش‌ها حاکی از آن است که توسعه کنسول بازی بعدی نینتندو به آرامی در حال پیشرفت است، اما بعید است که تا قبل از بهار سال 2024 عرضه شود.

در همین حال، دادگاهی اخیراً به نفع مایکروسافت در دعوای این شرکت علیه FTC رای داد، اما درخواست تجدیدنظر این شرکت نسبت به این تصمیم نیز رد شد. مایکروسافت در حال حاضر در حال مذاکره با CMA بریتانیا برای تصاحب اکتیویژن بلیزارد است، اما قانونگذاران اخیراً مهلت تصمیم گیری نهایی در مورد خرید را تا 29 آگوست تمدید کردند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *