مایکروسافت رسماً از Activision Blizzard برای Xbox استقبال کرد


مایکروسافت به طور رسمی از اکتیویژن بلیزارد در ایکس باکس پس از تایید کسب مجوز رقابت و بازارهای بریتانیا استقبال کرد. مهلت اولیه 18 اکتبر بود و مبلغ هدف 68.7 میلیارد دلار بود. با تکمیل، استودیوهایی مانند Treyarch، Infinity Ward، Blizzard Entertainment و King بخشی از Xbox شدند.

فیل اسپنسر، مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ در پستی در ایکس باکس وایر گفت: ما این کار را در فرهنگی انجام می دهیم که هدف آن توانمندسازی همه برای انجام بهترین کارشان است. در آنجا، همه استقبال می‌کنند و تعهد مستمر ما به بازی‌های همه در مرکز است. ما قصد داریم هر کاری را که در Xbox انجام می‌دهیم، از تیم‌هایمان گرفته تا محصولاتی که ایجاد می‌کنیم و داستان‌هایی که می‌گوییم، تا نحوه تعامل و مشارکت بازیکنانمان به‌عنوان یک جامعه گسترده‌تر بازی را شامل کنیم.

ما با هم دنیاها و داستان‌های جدیدی را خلق خواهیم کرد و بازی‌هایی را که دوست دارید به مکان‌های بیشتری می‌آوریم تا بازیکنان بیشتری بتوانند در آن شرکت کنند، و موارد بیشتر در موبایل، استریم ابری و موارد دیگر.»

این خرید که در اوایل سال گذشته اعلام شد، نیاز به تأیید تنظیم کننده های مختلف در سراسر جهان، از جمله کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (که در حال حاضر در حال پیگیری یک پرونده داخلی است) بود. CMA در ابتدا این معامله را تا زمانی که تغییراتی ایجاد شد مسدود کرد، از جمله اینکه مایکروسافت به Ubisoft حقوق عناوین Activision Blizzard را در جریان ابری اعطا کرد.

این خرید آخرین خرید در تعدادی از خریدهای سازنده Xbox است. پس از خرید استودیوهایی مانند Obsidian Entertainment، Double Fine Productions و Ninja Theory، ZeniMax و Bethesda Softworks را قبل از خرید Activision Blizzard خریداری کرد.بازی های معروف مانند دیابلو 4 و فراخوان جنگ مدرن 3 اگرچه این بازی فوراً در Game Pass عرضه نخواهد شد، عناوین دیگری از ناشر ممکن است به زودی وارد شوند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید