مایکروسافت ممکن است در حال برنامه ریزی یک رویداد Xbox در سه ماهه اول 2023 باشد – شایعه


سال 2022 سال بسیار ناامید کننده ای برای مایکروسافت بوده است و سالی که تعداد بسیار کمی از نسخه های اصلی ایکس باکس شخص اول را شاهد بودیم. این واقعیت که این شرکت در جوایز اخیر The Game چیز کمی برای نشان دادن داشت، تنها به ناامیدی می افزاید، به ویژه با توجه به این واقعیت که وجود دارد: FORZA MOTORSPORT، RED FALL، چه زمانی میدان ستاره همه در سال 2023 منتشر خواهند شد.

با این حال، به نظر می رسد در آینده ای نه چندان دور چیزی از ایکس باکس بیرون بیاید. در مقاله‌ای که در Windows Central منتشر شده است، روزنامه‌نگار Jez Corden ادعا می‌کند که شایعات «آزمایشی» و «غیرقابل تأیید» شنیده است مبنی بر اینکه مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی رویدادی در سه ماهه اول سال 2023 است. (که قبل از همه‌گیری 2019 رخ داد)، ممکن است اعلامیه‌ها و به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای عناوین آینده ارائه کند.

اخیراً، آرون گرینبرگ، مدیر اجرایی ایکس‌باکس، در میان ناامیدی گسترده از عدم حضور مایکروسافت در جوایز The Game، گفت: این شرکت “سال فوق‌العاده هیجان‌انگیزی را پیش از سال 2023 دارد. ما اعلامیه‌ها و برنامه‌های زیادی برای به اشتراک گذاشتن در مورد آن داشتیم” و طرفداران نظر داد، “برای جزئیات بیشتر در این زمینه منتظر باشید. اینجا بیشتر بدانید.

با توجه به این واقعیت که FORZA MOTORSPORT، RED FALL، چه زمانی میدان ستاره با توجه به اینکه در حال حاضر برای انتشار در نیمه اول سال 2023 برنامه ریزی شده است، می توانید تصور کنید که مایکروسافت می خواهد بازاریابی هر سه عنوان را به درستی در هفته ها و ماه های آینده آغاز کند.در همین حال، دیگر عناوین ایکس باکس آینده مانند تاریک کامل، افسانه، چه زمانی پروفسور همچنین، ما مدت زیادی است که شاهد بروز رسانی نبوده ایم، بنابراین طرفداران مشتاق خواهند بود تا به نوعی بیشتر در مورد آنها بدانند.

در هر صورت، به نظر می رسد که مایکروسافت به زودی چیزهای بیشتری درباره آینده نزدیک ایکس باکس برای گفتن خواهد داشت، بنابراین مراقب هر گونه به روز رسانی باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید