مایکروسافت روی ارتقاهای میان نسلی Xbox Series X/S کار نمی کند – فیل اسپنسر


شایعات حاکی از آن است که سونی در حال آماده شدن برای عرضه PS5 Pro در پایان سال 2024 با پشتیبانی از رزولوشن 8K، ردیابی پرتوهای سریعتر و موارد دیگر است. با این حال، برخی نیاز به اصلاح میان نسلی را مورد تردید قرار می دهند، زیرا نسل فعلی کنسول هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد تا بتواند بیشترین بهره را از توسعه دهندگان سخت افزاری استفاده کند. به هر حال، برخلاف PS4 و Xbox One، جانشین آن در زمان عرضه تقریباً سه سال پیش به هیچ وجه ضعیف عمل نکرد.

جالب اینجاست که به نظر می رسد فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ با این ایده موافق است. در مصاحبه اخیر با IGN، هنگامی که از مایکروسافت پرسیده شد که آیا مایکروسافت برنامه هایی برای ارتقای میان نسلی Xbox Series X/S دارد، رئیس Xbox گفت که در حال حاضر چنین برنامه ای وجود ندارد و آن را به توسعه دهندگان واگذار کرد. دوست دارم او می‌گوید: «قرار گرفتن» با سخت‌افزار کنونی و «بهره‌برداری حداکثری از آن»، به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است.

“نه، نه. ما در حال حاضر فضای ذخیره سازی را به سری S اضافه می کنیم. اما نه، همانطور که گفتم، در ذهن من احساس می کنم که در پایان ابتدای راه هستیم.” اسپنسر گفت مدل فعلی. سخت افزار نسل ایکس باکس “بنابراین من فکر می‌کنم توسعه‌دهندگان باید بتوانند روی این سخت‌افزار مستقر شوند و بیشترین بهره را از آن ببرند. اما وقتی صحبت از افزایش نرخ فریم و افزایش وضوح به میان می‌آید، پردازنده‌های گرافیکی و پردازنده‌های رده بالایی خواهد داشت. من. من فقط به آنچه روی رایانه‌ای که روی آن بازی کرده‌ام نگاه می‌کنم، و لزوماً فقط تعداد پیکسل یا وضوح فریم نیست، فکر می‌کنم این فناوری نورپردازی نیز هست، چیزهای مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود یک بازی بهتر به نظر برسد و احساس بهتری داشته باشد. و فضای زیادی در صنعت برای آن وجود دارد.”

این اولین باری نیست که اسپنسر درباره به‌روزرسانی میان‌جنس برای Xbox Series X/S صحبت می‌کند و چرا در حال حاضر به آن نیازی نیست. در ماه ژوئن، او گفت که مایکروسافت “بسیار به سخت افزار ما وسواس دارد.”

اسپنسر همچنین گفت که در حال حاضر نیازی به Xbox دستی احساس نمی‌کند و آینده‌ای را پیش‌بینی نمی‌کند که مایکروسافت به پشتیبانی از Xbox Series S پایان دهد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *