مایکروسافت از Tango Gameworks، سرمایه گذاری مجدد در استودیو بسیار خوشحال است – شایعه


سبد بزرگ شخص اول مایکروسافت اخیراً دارای فراز و نشیب بوده است، اما شکی نیست که: Hifi rush این یکی از بهترین و بزرگترین پیروزی ها بود. توسعه دهنده Tango Gameworks اخیراً اعلام کرده است که این بازی ریتم-اکشن زرق و برق دار از زمان انتشار در اوایل سال جاری تاکنون از مرز 3 میلیون بازیکن گذشته است. ظاهرا مایکروسافت به عنوان یک گروه، پس از موفقیت تانگو، بسیار خوشحال است.

به گفته جف گراب، روزنامه‌نگار، که اخیراً در پادکست Game Mess Decides (از طریق @HazzadorGamin در توییتر) گفت که مایکروسافت از Tango Gameworks “بسیار، بسیار، بسیار خوشحال” است. طبق گزارش‌ها، این شرکت به قدری اهمیت می‌دهد که «استودیو آینده‌ای روشن دارد» و در حال «سرمایه‌گذاری مجدد» هر چه که باشد. Hifi rush یا به دنبال نسخه های دیگر هستید.

قبلاً در اوایل سال جاری ادعا شده بود که Hifi rush انتظارات تجاری مایکروسافت را برآورده نکرد و نتوانست پول مورد نیاز خود را به دست آورد، اما آرون گرینبرگ، مدیر ایکس باکس به سرعت این گزارش ها را تکذیب کرد و گفت که این بازی یک موفقیت بزرگ بود و مایکروسافت در مورد بازی گفت: “نمیتوانست باشد. شادتر.” کار گروهی.

Tango Gameworks نیز در سال 2021 منتشر خواهد شد Ghostwire: توکیو، در همین حال Hifi rushاز زمان انتشار به طور مداوم به روز شده است. هنوز مشخص نیست پروژه بعدی این استودیو چه خواهد بود.

Hifi rush برای Xbox Series X/S و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *