مایکروسافت در حال آزمایش برای بهبود رابط کاربری ویندوز برای Steam Deck است.


به نظر می رسد مایکروسافت به دنبال بهبود پشتیبانی از ویندوز 11 برای سیستم های بازی دستی مانند Steam Deck است. طبق گزارش The Verge، ویدیویی از Hackathon مایکروسافت در سپتامبر 2022 نشان داد که یک توسعه دهنده مایکروسافت ایده های خود را برای بهبود رابط کاربری بازی محور مورد استفاده توسط Steam Decks ارائه کرده است.

این ویدئو برخی از مشکلات اصلی اجرای ویندوز 11 را بر روی پلتفرم هایی مانند Steam Deck نشان می دهد و به عدم پشتیبانی کنترل کننده مناسب در رابط کاربری ویندوز و عدم وجود صفحه کلید روی صفحه در دستگاه هایی با اندازه نمایشگر کوچک اشاره می کند. جنبه های مختلفی را برجسته می کند. به عنوان مناسب نبودن .

یک نمونه اولیه رابط کاربری توسعه یافته توسط Dorothy Feng، طراح ارشد UX در مایکروسافت، به نمایش گذاشته شد که دارای یک لانچر است که به بازی‌ها اجازه می‌دهد از پلتفرم‌های توزیع دیجیتال مختلف، از جمله Steam، PC Game Pass، EA Play و فروشگاه Epic Games باز شوند.

وجود نمونه اولیه به هیچ وجه تأیید رسمی نیست که مایکروسافت ممکن است در تلاش برای آوردن ویندوز 11 به Steam Decks یا سایر رایانه های شخصی بازی دستی باشد، اما وجود نمونه اولیه نشان می دهد که مایکروسافت در حال توسعه آن است. نشان می دهد که شما حداقل دارید مقداری علاقه به بهبود دسترسی به ویندوز در سیستم عامل های دستی.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید