مدیرعامل می گوید مایکروسافت متعهد است بازی های عالی را برای افراد بیشتری در دستگاه های بیشتری ارائه کند.


و مستقر، سرکوب، و Hifi rushمایکروسافت در هفته‌های اخیر تعدادی از عناوین Xbox خود را به پلتفرم‌های رقیب عرضه کرده است و احتمالاً به این کار ادامه خواهد داد. دریای دزد، در 30 آوریل برای PS5 عرضه می‌شود، اما این تنها چیزی است که در مورد برنامه‌های انتشار چند پلتفرمی مایکروسافت در این مرحله می‌دانیم. اما جالب اینجاست که ساتیا نادلا، مدیرعامل این شرکت به این نکته اشاره کرده است که عناوین بیشتری از ایکس‌باکس پا جای پای بازی‌های فوق‌الذکر خواهند گذاشت.

VGC گزارش می دهد که در جریان تماس اخیر مایکروسافت با درآمد سه ماهه، نادلا به موفقیت اخیر عناوین Xbox در پلتفرم های رقیب اشاره کرد.

او ظاهراً با اشاره به یک مقاله توییک تاون که در اوایل آوریل منتشر شد، گفت: «در اوایل این ماه، ما هفت بازی در 25 بازی برتر PlayStation Store داشتیم، بیش از هر ناشر دیگری. در آن زمان، 25 جدول پرفروش منطقه ای برتر در فروشگاه پلی استیشن به طور مساوی توسط سونی (5) مشابه بود. این شامل بازی‌های Bethesda و Activision Blizzard بود.

نادلا افزود: “ما متعهد هستیم که با بازیکنان در جایی که هستند با ارائه بازی های عالی برای افراد بیشتری در دستگاه های بیشتر، ملاقات کنیم.”

گزارش های قبلی ادعا می کردند که مایکروسافت در نظر دارد: دریای دزد این شرکت اعلام کرد که این یک “آزمون مهم” برای اینکه آیا بازی های بیشتری را به صورت چند پلتفرمی منتشر می کند یا خیر است، و اینکه قصد دارد “اکثریت قریب به اتفاق” عناوین خود را “در مقطعی” به PS5 بیاورد.

خود فیل اسپنسر، مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ. میدان ستاره و ایندیانا جونز و دایره بزرگ در نهایت برای PS5 خواهد آمد. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید