مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ هفته آینده درباره “چشم انداز ما برای آینده ایکس باکس” صحبت خواهد کرد


به دنبال شایعات مربوط به انحصاری های Xbox مانند Starfield، Sea of ​​Thieves، Hi-Fi Rush و ایندیانا جونز و دایره بزرگ فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ، همچنین برای کنسول‌های دیگری مانند PS5 و Nintendo Switch از رویداد Business Update در هفته آینده خبر داد. “ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود برای آینده Xbox هستیم. با ما همراه باشید.”

شایعه شده بود که مایکروسافت برنامه های چند پلتفرمی جدیدی را تا پایان سال مالی (پایان فوریه) اعلام می کند. برنامه ها ممکن است بر اساس گزارش های اخیر و نگرانی های فزاینده طرفداران تسریع شوند.

دیگر عناوین شخص اول ایکس باکس که گفته می شود برای PS5 عرضه می شوند عبارتند از: حماسه Senua: Hellblade 2، در 21 می برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. چرخ دنده های جنگ ' نیز در حال بررسی است، اما هنوز در دست بررسی است و مشخص نیست چه عنوانی خواهد بود.شاید مدت هاست شایعه شده است مجموعه بازسازی شده Gears of War?

همچنین در نشت اصلی ادعا شده است شبیه ساز پرواز مایکروسافت 2024 و بازی بعدی از id Software (احتمالا DOOM: سال صفر) در PS5 نیز ظاهر خواهد شد. مثل همیشه، منتظر جزئیات بیشتر و به روز رسانی ها باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید